Blog

Blog

Dlaczego pensjonaty to dobra alternatywa dla hoteli?

Obecnie jadąc w podróż służbową czy na urlop można skorzystać z bardzo szerokiej oferty noclegowej. Pokoje gościnne oferowane są zarówno przez duże hotele, jak i nieco mniejsze, kameralne pensjonaty. Obecnie coraz więcej osób decyduje się na wynajem pokoju w pensjonacie, które bardzo często zlokalizowane są w bardzo urokliwych zakątkach Polski. Mają one wiele zalet, dlatego też od lat konkurują z hotelami.

Czytaj dalej

Wybieramy pensjonat na pobyt z dzieckiem. Co brać pod uwagę?

Decydując się na wyjazd urlopowy całą rodziną wraz z dziećmi, powinniśmy znaleźć odpowiednie miejsce, w którym możemy się zatrzymać. Warto wziąć pod uwagę, że nie każdy hotel czy pensjonat jest przystosowany do tego, aby gościć u siebie małe dzieci. Dostosowanie pomieszczeń pod potrzeby rodzin z dziećmi jest bardzo ważne, ponieważ znacznie ułatwia codzienne czynności. Z tego tytułu lepiej sprawdzić jeszcze przed wyjazdem, gdzie można spędzić miło czas wraz z maluchem.

Czytaj dalej

Dlaczego warto wykupywać noclegi z wyżywieniem?

Wyjeżdżając w podróż służbową, na weekendowy wypad czy zasłużony urlop wiele osób zastanawia się, czy warto zdecydować się na wykup wyżywienia. Jest to opcja dostępna w wielu hotelów, i posiada naprawdę dużo zalet. Niezależnie od miejsca, do którego planujemy wyjechać, warto wcześniej pomyśleć o tym, gdzie się zatrzymamy i czy zdecydujemy się na pełne wyżywienie w hotelu.

Czytaj dalej

Dlaczego Polacy kochają wczasy nad morzem?

Decydując się, gdzie warto spędzić wakacje, najczęściej wybieramy Morze Bałtyckie. Wybrzeże pełne jest większych i mniejszych miejscowości, które przyciągają swoją ofertą turystów z całego kraju i z zagranicy. Kilka dni na plaży pomoże nam się odstresować i spędzić miło czas z rodziną. Z jakich jeszcze powodów najczęściej jeździmy nad Bałtyk?

Czytaj dalej

Jakie standardy noclegowe oferują pensjonaty?

Planując wypoczynek czy wyjazd w interesach, poświęcamy wiele czasu na znalezienie odpowiedniego noclegu. Do wyboru mamy szereg obiektów noclegowych, takich jak hotele, motele i pensjonaty. Czym są pensjonaty i jakie standardy noclegowe oferują? Tego dowiesz się z artykułu.

Czytaj dalej

Dlaczego Jastrzębia Góra to świetne miejsce na wakacje?

Jastrzębia Góra to słynny nadmorski kurort, sięgający swą historią do lat międzywojennej Polski.  Wtedy powstały tam pierwsze wille i domy wypoczynkowe. Sama miejscowość położona jest nad Morzem Bałtyckim w gminie Władysławowo. Ta najbardziej wysunięta na północ Polski miejscowość od lat przyciąga turystów pragnących odpocząć wśród nadmorskiej przyrody i pooddychać zdrowym i świeżym morskim powietrzem. Dlaczego Jastrzębia Góra to świetne miejsce na wakacje? Odpowiedź znajdziesz poniżej.

Czytaj dalej