Pokoje
3-4 osobowy

3-4 osobowy

110 zł / Noc

Pokój 3-4 osobowy z łazienką wyposażony w kącik śniadaniowo-kolacyjny, z łóżkiem małżeńskim (szer. 140 cm)

Pensjonat z wyżywieniem – pokoje 3-4-osobowe

Pokoje mieszczące od 3 do 4 osób to doskonałe rozwiązanie w przypadku rodzin z dziećmi lub większych grup znajomych. Niektóre z nich zostały podzielone na dwa niewielkie pomieszczenia pozwalające na zachowanie pełnej prywatności. W każdym apartamencie w naszym pensjonacie nad morzem znajduje się łazienka z prysznicem, lustrem oraz meblami, w których bez problemu możesz przechowywać niezbędne kosmetyki. W większych pokojach zaaranżowaliśmy także kącik śniadaniowo-kolacyjny.

Nasz pensjonat z wyżywieniem w Jastrzębiej Górze posiada duży ogród, dlatego pokoje gościnne są odgrodzone od ewentualnego hałasu pochodzącego z ulicy. Każde pomieszczenie jest jasne i przestronne, dzięki czemu możesz spędzić u nas komfortowo nawet kilka tygodni.

Święta i sylwester w Jastrzębiej Górze

Sylwester w Jastrzębiej Górze? Czemu nie! Poza sezonem letnim nasz pensjonat również jest otwarty dla gości. U nas spędzisz spokojny sylwester w pensjonatowej jadalni lub udasz się do nieco bardziej szalonych punktów na mapie miasta. Zapraszamy też w sezonie świątecznym, gdy ta nadmorska miejscowość przestaje być ośrodkiem turystyki i staje się cichym miejscem, w którym spędzisz Boże Narodzenie w ciepłej i rodzinnej atmosferze. Zadbamy o to, by Twój sylwester i święta w Jastrzębiej Górze były naprawdę udane.

Rezerwacja pokoju